top of page

Reference

1

M. Mžíček – fotograf

Skvělá spolupráce a domluva. Rychlé zpracování. Doporučuji.

2

Michaela Kučerová - Weby

Gábi se mi ozvala na moji poptávku ohledně tvorby loga FOXELA. Logo jsem měla načrtnuté, měla jsem tedy představu, ale potřebovala jsem učesat tok myšlenek. Jsem ráda, že se mi ozvala právě ona. Její minimalistický styl mě ihned oslovil. Komunikace byla a vlastně stále je skvělá. Je milá, nápaditá, dodržuje termíny. Vytvořila mi krásnou kolekci lišek, které značku ještě podtrhly. Přesně to jsem hledala. Gábi doporučuji i ve svém okolí.

3

K. Kurková – trenérka psů

Oceňuji skvělou a rychlou komunikaci. Gábi se nezalekla mého dlouhého zadání a nerozhodnosti a vytvořila pro mě logo dle mých představ. Logo splnilo všechna očekávání, příště se na ni určitě zase obrátím.

4

Š. Procházková – Freya Studio a Slumont

Výborná komunikace, ochota, skvělé nápady a kreativita. Slečna Gabča dokázala přenést na papír přesně to, co jsem měla v hlavě. Děkuji za krásná loga a rozhodně Vás doporučím dále

5

Koupelny na klíč s.r.o. – jednatel společnosti

Chtěl bych vám touto cestou poděkovat za návrh, grafické zpracování a technickou podporu při realizaci změny korporátní identity mé společnosti. Váš osobitý styl je přesně to, co jsem dlouho hledal. Díky a těším se na další spolupráci.

6

Martina P.

Spolupráci s Gábinou mohu jen doporučit. Rychlá a jasná komunikace, návrhy byly úžasné, předčily moje očekávání. Návrhy měly vtip a korespondovaly s mým webem a se zaměřením mého podnikání. Určitě to nebyla s Gábinou poslední spolupráce. Děkuji.

7

Dominika Š.

Skvělá komunikace. Návrh podle představ. Děkuji

9

Karel S.

Grafika vizitky byla nadčasová. Skvělá práce, job vřele doporučuji :-)

bottom of page