top of page

Reference

Grafika

M. Mžíček – fotograf

Skvělá spolupráce a domluva. Rychlé zpracování. Doporučuji.

Michaela Kučerová - Weby

Gábi se mi ozvala na moji poptávku ohledně tvorby loga FOXELA. Logo jsem měla načrtnuté, měla jsem tedy představu, ale potřebovala jsem učesat tok myšlenek. Jsem ráda, že se mi ozvala právě ona. Její minimalistický styl mě ihned oslovil. Komunikace byla a vlastně stále je skvělá. Je milá, nápaditá, dodržuje termíny. Vytvořila mi krásnou kolekci lišek, které značku ještě podtrhly. Přesně to jsem hledala. Gábi doporučuji i ve svém okolí.

K. Kurková – trenérka psů

Oceňuji skvělou a rychlou komunikaci. Gábi se nezalekla mého dlouhého zadání a nerozhodnosti a vytvořila pro mě logo dle mých představ. Logo splnilo všechna očekávání, příště se na ni určitě zase obrátím.

Š. Procházková – Freya Studio a Slumont

Výborná komunikace, ochota, skvělé nápady a kreativita. Slečna Gabča dokázala přenést na papír přesně to, co jsem měla v hlavě. Děkuji za krásná loga a rozhodně Vás doporučím dále

Koupelny na klíč s.r.o. – jednatel společnosti

Chtěl bych vám touto cestou poděkovat za návrh, grafické zpracování a technickou podporu při realizaci změny korporátní identity mé společnosti. Váš osobitý styl je přesně to, co jsem dlouho hledal. Díky a těším se na další spolupráci.

Martina P.

Spolupráci s Gábinou mohu jen doporučit. Rychlá a jasná komunikace, návrhy byly úžasné, předčily moje očekávání. Návrhy měly vtip a korespondovaly s mým webem a se zaměřením mého podnikání. Určitě to nebyla s Gábinou poslední spolupráce. Děkuji.

Agro-El Znojmo – jednatel společnosti

Gabrielu Ondračkovou jsme oslovili v souvislosti s aktualizací firemního loga a tvorbou etiket pro všechny naše produkty. Spolupráce to byla vždy efektivní a příjemná a výsledek předčil naše očekávání. Paní Ondračková do projektu vnesla svůj originální pohled a schopnosti, ale také byla schopná naslouchat našim představám, diskutovat o nich a reflektovat je ve své práci. V budoucnu ji opět rádi oslovíme.

Svatební video

Lucie a Ivan

Je to boží, nádherný, úžasný. Fakt bomba! Budeme tě všude doporučovat!

Zuzana a Štěpán

Ahoj Gabi, je to úplně úžasný! Moc ti děkujeme ❤️❤️ hodně se nám to líbí, i s tím koncem je to skvělý. Si moc šikovná!

Nikola a František

Koukáme celá rodina už po třetí 🤣 je to naprosto boží! 😍🥰 Máš obrovský talent, moc si to užíváme, krásné záběry, skvěle střižené 😊🥰, chceme přídavek 🤣🤣🥰 Jsme fakt šťastný za video 😊😍, nádhera!

Lenka a Figo

Ahoj, video je krásné, moc děkujeme. 😊 Pobrečeli jsme si u něho 😢😀

Tereza a Dominik

Dobrý večer Gabčo, video je v pořádku, moc děkujeme ♥️ Je moc povedené ♥️♥️♥️

Jana a Vojta

Ahoj, mockrát děkujeme video je skvělý 😊 Moc se nám to líbí 😊

Kristýna a Roman

Tak jsme se na to podívali už oba a video je úžasný ❤️ Takže za nás skvělé. Ještě jednou Ti moc děkujeme, že jsi nám udělala tak krásné video. Jsme opravdu moc rádi, že jsme si vybrali tebe. 🙂

Káťa a Ondra

Ahoj Gabčo, tak jsem už zkoukli jak krátké, tak dlouhé video, obě se nám moc líbí, jsi opravdu šikovná, moc děkujeme.

Petra a Víťa

Moooooc děkujeme za video, je nádherný, fakt! Úplně se tady nad tím dojímám a jsem hrozně ráda, že to mám natočené, přestože jsme ze začátku nechtěli za video utrácet, tak teď je to moje jediná vzpomínka ze svatby. Takže opravdu strašně, ale strašně moc děkuju!!!!

Klára a David

Už jsem to zkoukla. A super. Strašně moc děkuju. Furt na to čumíme, jak blázni 😂😂😂. Fakt si to zachytila dobře a nic moc přihřátýho 😂, prostě fakt mega. A děkuju moc i za ochotu. Druhou svatbu, i kdyby byl rozvod, už mít určitě nebudu, ale kdyby nějaká kamarádka měla, tak určitě předám doporučení 😂

Petra a Lukáš

Čauky Gabčo, moc děkujeme za video. Já jsem z toho úplně dojatá 😍, je to moc krásné. Po shlédnutí videa jsem nadšená. Jsi moc šikovná a určitě tě budeme všude doporučovat :)

Lucie a David H.

Mockrát děkuji, video má velký úspěch mezi všemi. Všichni si ho moc chválí, děkujeme 😍

Lucie a Adam

Ještě jednou Ti chceme moc poděkovat. Video předčilo naše očekávání, všichni ho chválí. Nechápu, jak jde ve 4 minutách zachytit tolik emocí 🥹 a děkuju, že jsi se věnovala i natáčení hostů. Jsme rádi, že jsme se pro video od tebe rozhodli, je to krásná vzpomínka 🤍

Lucie a David T.

Ahoj, tak jsme to viděli a je to nááádherné 😍 Moc děkujeme ❤️

bottom of page